Piotr Jaworski

Witam serdecznie.

Jestem redaktorem, prawą ręką Kuby – głównego pomysłodawcy i założyciela tego bloga. Interesuję się muzyką (czasem gram na keyboardzie), sportem – biegi długodystansowe; ostatnio zainteresowałem się dość mocno tematyką fotografii.

Staram się w miarę możliwości rozwijać swoje pasje, być coraz lepszym w tym co robię. Pisanie jest jedną z tych pasji, którą staram się pielęgnować. Nie boję się poruszać żadnego tematu. Wszystko co napiszę, jest wyłącznie moją opinią. Nikt nie narzuca mi tego, jak mam pisać. Jeśli nie zgadzasz się z moim zdaniem, chcesz się wypowiedzieć – proszę bardzo. Cenię sobie ludzi, którzy mówią wprost co im się nie podoba i są w stanie stanąć oko w oko do dyskusji. Jednak jeśli Twój argument obraża mnie bądź kogokolwiek innego – nie trać czasu, gdyż nie ujrzy on światła dziennego.

Tematyka wiary nie jest mi obca. Z każdym dniem staram się ją pogłębiać. Należę do organizacji Rycerzy Kolumba, którzy działają przy kościołach. O nich na pewno też coś czasem napiszę.

Skoro tu jesteś, to właśnie czytasz – dziękuję Ci, że znalazłeś chwilę, aby odwiedzić naszą stronę i przejrzeć poruszane na niej treści. Zapraszam serdecznie do czytania i udzielania się w komentarzach.

Piotr

Możliwość komentowania została wyłączona.