Zmiana serwera, zmiana na lepsze!

Witajcie wszyscy, którzy do tej pory odwiedzaliście witrynę introitus.blog.pl!

Oto zupełnie nowa strona: introitus.pl – nowa pod względem graficznym, jednak mocno bazująca na poprzednim pomyśle! Nie oznacza to jednak, że nie postaram się dać z siebie 100%, by – za każdym razem – Was nieco zaskoczyć!

Jaka jest geneza zmiany? Coraz mniej odpowiadała mi koncepcja bloga, wypracowana przez onetowski serwis blog.pl. Z jednej strony – ograniczone możliwości personalizacji, mała przestrzeń dyskowa, z drugiej – panel logowania do administracji stroną „wzbogacił się” o funkcję „zaloguj z facebookiem”. To ostatnie, właściwie, popchnęło mnie do poszukiwań. A potem wszystko było reakcją piorunującą. Rejestracja domeny, hosting – i mamy introitus.pl!

Jednak – niestety – nie będzie możliwe przeniesienie treści dotychczas istniejących na introitus.blog.pl, na nowe wydanie witryny… Czemu? Ot, polityka blog.pl. Nie da się wyeksportować strony. Dlatego introitus.pl będzie budowany od zera.

Poważnie myślę nad tym, by introitus.pl był nie tylko platformą blogową, ale i opiniotwórczą. Postaram się pisać więcej na tematy bieżące – stąd zmiana motta. Kolejna „nowość” jest w zamyśle. O co chodzi? Informację podam w najbliższym czasie… 🙂

P.S. Przy okazji wszędobylskich wtyczek społecznościowych – niedługo możecie spodziewać się, popełnionego przeze mnie, wpisu na ten temat!

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *