Gorące święta…

Podziel się!Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter

ikona-sw-rodziny-duzaGorące te święta… i to wcale nie z powodu braku śniegu/dodatniej temperatury powietrza. To nie ciepła kurtka wyzwoliła to spostrzeżenie, ani samochód z dobrym ogrzewaniem (bo czymś do mamy trzeba było dojechać).

Choróbsko uczepiło się mnie w tym miesiącu, po raz drugi zamanifestowało się gorączką powyżej 38°C. Pierwsze takie święta w życiu – przykucie do łóżka, swoisty dyskomfort, czasem nawet cierpienie… Lekcja pokory? I właśnie ta konkluzja doprowadziła mnie tu – na kokpit introitus.pl.

Wpis ten niech będzie przesiąknięty bożonarodzeniowymi życzeniami. Jezus Chrystus – uniżony Sługa, Król pokory – niech obdarza Was ogromem łask. On, będąc Bogiem, zechciał stać się niewiele niższym od aniołów, by wybawić wszystkich, którzy sprzeciwili się Bożemu porządkowi… On również niech napełni Was łaską, byście byli uzdolnieni uznać Go za Pana i Zbawiciela.

O Jezu, cichy i pokorny, uczyń serce me według Serca Twego…

 

Podziel się!Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Jakub Modrzejewski
Redaktor Naczelny w introitus.pl
Katolik. Mąż jednej żony. Lekarz. Pomysłodawca bloga. Pasjonat poprawnej - a więc pięknej - liturgii. Albo na odwrót. Pięknej - a zatem poprawnej. Liturgiczny nazista.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.