Ostatnie zajęcia na V roku… i co dalej?

Podziel się!Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter

14258330557_36fab06235_oWyjąwszy poza nawias dni zaliczeń, godziny nauki do egzaminów, świadomość, że jeszcze coś należy uczynić, mogę stwierdzić jedno – mam wakacje. W dniu wczorajszym odbyłem ostatnie zajęcia w ramach piątego roku studiów. Jak ten czas szybko mija! Pamiętam moje pierwsze zajęcia z anatomii, histologii… To było jakby wczoraj! A jeśli chodzi o obecność w przestrzeni internetowej… Dopiero rozpoczynałem swoją przygodę z blogowaniem – a tu już mija dwa lata…

Mam trochę więcej czasu – jak to się przełoży na introitus.pl? W głowie zrodziło się kilka pomysłów, wymagających czasu – głównie chodzi o odświeżenie nieco wytartego layout’u i poukładanie strony na nowo. Jeśli okażą się one zbyt trudne do wdrożenia przez ograniczenia platformy, nastąpi zmiana CMS.

Wakacje… Co dalej? Wiele rzeczy w moim życiu zaczęło się zmieniać… Czas, pozostały do października, będzie naznaczony wstępnym przygotowaniem do ostatecznych egzaminów. Na celowniku – głównie interna i pediatria, by od początku VI roku nie mieć jakichkolwiek „tyłów” w tej materii.

Wakacje… Co dalej? Lednica, PAM 2015. Będzie się działo!

Ostatnia kwestia – w tym roku nie planuję czynić żadnej przerwy w prowadzeniu witryny – na bieżąco będę aktualizował ją przynajmniej o cotygodniowy cykl Namiotu Spotkania.

Podziel się!Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Jakub Modrzejewski
Redaktor Naczelny w introitus.pl
Katolik. Mąż jednej żony. Lekarz. Pomysłodawca bloga. Pasjonat poprawnej - a więc pięknej - liturgii. Albo na odwrót. Pięknej - a zatem poprawnej. Liturgiczny nazista.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.