ODEZWA! [AKTUALIZACJA 11.05.2014r]

Podziel się!Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Drodzy nasi wszyscy Czytelnicy, zwłaszcza – facebookowi Lubiący!

Introitus.pl – z zamierzenia – nastawiony jest na dyskusję, np. w komentarzach. Do pewnych uwag można użyć skrzynki mailowej, której adres dostępny jest po kliknięciu w zakładkę „Kontakt„.

Jesteśmy już kilka miesięcy w przestrzeni internetowej, zamieściliśmy (wyłączając ten) 66 wpisów… Mamy tylko 3 komentarze. Z tego – wyłącznie 1, który nie wyszedł z naszych rąk. Trochę drętwo. Na pewno nie jest tak, że nie macie własnych spostrzeżeń. Czasem, wręcz ciśnie się na usta kilka słów! Komentarze pomogą nam zwrócić uwagę na kwestie, które pominęliśmy; również Wy możecie się nawzajem ubogacać!

Chcielibyśmy też – również przez komentarze – wiedzieć, o czym pragniecie usłyszeć – z pewnością wiele jest rzeczy, które trapią, zastanawiają… które nie są całkowicie jasne.

Nie uważamy, że znamy odpowiedź na każde pytanie, ale Wy możecie sprawić, że doczytamy, dowiemy się… Nawet poprosimy specjalistów!

Zapraszamy do komentowania!

Mamy pomysł, by ułatwić nieco procedurę dodawania komentarzy – obecna (WordPressowa) jest nieco upierdliwa. Możemy połączyć ją z usługą facebook. Jednakże – musimy to skonsultować z Wami. Na fanpage, niedługo, pojawi się ankieta, w jaki sposób mają być dodawane komentarze. Frekwencja „Lubiących” musi wynieść więcej niż 40%!

Zapraszamy więc do lubienia fanpage naszej strony: https://www.facebook.com/introituspl. Wszelkie sugestie, dotyczące tematów, prosimy przesyłać nam w wiadomościach albo pisać na „wall’u”.

Pozdrawiamy,

[-] REDAKCJA

[AKTUALIZACJA] JUŻ MOŻNA GŁOSOWAĆ!!! Na przykład – tutaj! 

[yop_poll id=”1″]

Podziel się!Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
REDAKCJA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.