Piotr Jaworski

10287221_692853654087187_1598614588_n

Witam serdecznie.

Jestem redaktorem, prawą ręką Kuby – głównego pomysłodawcy i założyciela tego bloga. Interesuję się muzyką (czasem gram na keyboardzie), sportem – biegi długodystansowe a ostatnio zainteresowałem się dość mocno tematyką fotografii.

Staram się w miarę możliwości rozwijać swoje pasje, być coraz lepszym w tym co robię. Pisanie jest jedną z tych pasji, którą staram się pielęgnować. Nie boję się poruszać żadnego tematu. Wszystko co napiszę jest to tylko i wyłącznie moja opinia na poruszany temat. Nikt nie narzuca mi tego jak mam pisać. Jeśli nie zgadzasz się z moim zdaniem, chcesz się wypowiedzieć – proszę bardzo. Cenię sobie ludzi, którzy mówią wprost co im się nie podoba i są w stanie stanąć oko w oko do dyskusji. Jednak jeśli Twój argument obraża mnie bądź kogokolwiek innego – nie trać czasu, gdyż nie ujrzy on światła dziennego.

Tematyka wiary nie jest mi obca. Z każdym dniem staram się ją pogłębiać. Należę do organizacji Rycerzy Kolumba, którzy działają przy Kościołach. O nich na pewno też coś czasem napiszę.

Skoro tu jesteś, to właśnie czytasz – dziękuję Ci, że znalazłeś chwilę, aby odwiedzić naszą stronę i przejrzeć poruszane na niej treści. Zapraszam serdecznie do czytania i udzielania się w komentarzach.

 

Piotr